Bu gönderiyi düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayınız.
 
 

Sayın Müşterimiz,

@ttmail.com uzantılı e-posta adresiniz daha kaliteli hizmet alabilmeniz amacıyla yakın zamanda yeni alt yapıya taşınacaktır. Taşıma öncesinde bazı konularda sizi bilgilendirmek isteriz:

1- Taşıma sonrasında e-posta şifrem değişecek mi?

Taşıma sonrasında e-posta şifreniz geçici olarak değiştirilecektir. Şifrenizi güncellemek için mutlaka www.ttmail.com adresinden e-posta adresiniz ve mevcut şifrenizle 1 kere giriş yapmalısınız. Giriş sonrası mevcut şifreniz yeni alt yapıda otomatik olarak tanımlanacaktır. Eğer birden fazla @ttmail.com uzantılı e-posta kullanıyorsanız her bir e-postanız için bu işlemi gerçekleştirmelisiniz.

2. Mevcut şifremi hatırlamıyorum. Ne yapmam gerekir?

Taşıma işleminden sonra, mevcut e-posta şifrenizi hatırlamıyorsanız www.ttmail.com adresini ziyaret edin. ttmail.com Şifremi Unuttum linkini tıklayarak TTNET Tek Şifre bilgilerinizle e-posta şifrenizi yeniden oluşturun. Eğer TTNET Tek şifre bilgilerinizi bilmiyorsanız 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak aboneliğinizle ilgili sorulara cevap verdikten sonra e-postanıza ait şifrenizi alabilirsiniz.

3. @ttmail.com uzantılı e-posta adresimi bir e-posta programı (Outlook, Live Mail, Thunderbird vs.) ile birlikte kullanıyorum. Taşıma sonrasında Bir değişiklik yapmam gerekir mi?

Outlook gibi bir e-posta istemcisi kullanıyorsanız taşıma sonrası aşağıdaki gibi bir uyarı ile karşılacaksınız.Bu uyarıyı gördüğünüzde mutlaka www.ttmail.com adresini ziyaret edin ve mevcut e-posta şifrenizle 1 kere giriş yapın ve Outlook'u kullanmaya devam edin.

Mevcut E-posta şifrenizi hatırlamıyorsanız www.ttmail.com adresini ziyaret edin. ttmail.com Şifremi Unuttum linkini tıklayarak TTNET Tek Şifre bilgilerinizle e-posta şifrenizi yeniden oluşturun. Eğer TTNET Tek şifre bilgilerinizi henüz oluşturmadıysanız 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak aboneliğinizle ilgili sorulara cevap verdikten sonra e-postanıza ait şifrenizi alabilirsiniz.

3. @ttmail.com uzantılı e-posta adresimin şifresini e-posta programına (Outlook, Live Mail, Thunderbird vs.) tanımlamıştım ve hatırlamıyorum ne yapmalıyım?

Mevcut e-posta şifrenizi hatırlamıyorsanız www.ttmail.com adresini ziyaret edin. ttmail.com Şifremi Unuttum seçeneğini tıklayarak TTNET Tek Şifre bilgilerinizle e-posta şifrenizi yeniden oluşturun. Eğer TTNET Tek şifre bilgilerinizi bilmiyorsanız 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayarak aboneliğinizle ilgili sorulara cevap verdikten sonra e-postanıza ait şifrenizi alabilirsiniz.

4. @ttmail.com uzantılı E-Posta adresimin şifresini tekrar oluşturmak için TTNET Tek Şifre kullanmak istiyorum. Nasıl TTNET Tek Şifre oluşturabilirim?

TTNET Tek Şifre oluşturmak için https://teksifre.ttnet.com.tr/kullanici-islemleri/inputtckn/ adresini ziyaret ederek ADSL bilgilerinizle veya 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

5. @ttmail.com uzantılı e-posta adresim taşındı. Kullandığım e-posta programlarında (Outlook, Thunderbird vs.) herhangi bir değişilik yapmam gerekiyor mu?

Kullandığınız e-posta programında eposta ayarlarınız pop.ttmail.com ve smtp.ttmail.com ise herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Şifre değişikliği ile birlikte www.ttmail.com adresinizde yer alan e-postalarınız tekrar Outlooka gönderilecektir. Bu durumda eski e-postalarınızı daha önce Outlook hesabınızda sakladıysanız silebilirsiniz.

6. E-Postalarıma erişmek için sadece www.ttmail.com'u kullanıyorum . Herhangi bir değişiklik yapmam gerekiyor mu?

E-Postalarınıza erişmek için sadece www.ttmail.com?u kullanıyorsanız taşıma sonrasında herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Eski şifreniz ve kullanıcı adınız ile e-postalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

7. Taşıma sonrasında eski e-postalarıma erişebilecek miyim?

Taşıma sonrası www.ttmail.com adresinden giriş yaptıktan sonra menünün sol alt tarafındaki Eski Gelen Kutusu seçeneğinden eski e-posta bilgilerinizle eski e-posta hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Eğer e-posta hesabınızda eski e-postalarınızı göremiyorsanız www.ttmail.com adresinden giriş yaptıktan sonra menünün sol alt tarafındaki "E-Postalarımı Hemen Taşıyın" seçeneğinden e-posta hesabınızdaki e-postaların taşınması için bir talep oluşturabilirsiniz.Bu E-Posta bilgilendirme amaçlı gönderilmiştir.

 
Bilgilerinize sunarız,
Saygılarımızla
TTNET A.Ş.
 
 
 
TTNET'ten e -posta almak istemiyorsanız tıklayınız .